Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

 Drzwi 

  • Fabryka Drzwi DERPAL Zbigniew Woś jest producentem drzwi wykonywanych w 100% z naturalnego drewna sosnowego i dębowego.
  • Mając na względzie różnorodność wymagań naszych klientów, ofertę wzbogaciliśmy też o drzwi płytowe (sosna, meranti, dąb), produkowane w nowoczesnej technologii, pozwalającej na dostosowanie wzornictwa do modnych trendów w budownictwie.
  • Naszą ofertę łatwo dostosowujemy do państwa oczekiwań w zakresie wzornictwa, kolorystyki, wymiarów czy dodatkowego wyposażenia drzwi w oparciu o wieloletnie doświadczenie i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Zmieniamy się każdego dnia zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Fabryka Drzwi DERPAL śmiało konkuruje z największymi producentami drzwi na polskim rynku. Niewątpliwą przewagą nad konkurencją są krótkie terminy realizacji zamówień, bogata paleta kolorów lazurujących, podkreślających strukturę drewna na sośnie i dębie. Oferowane barwy odpowiadają popularnym kolorom producentów stolarki okiennej. Piękno zamknięte w drewnie stanowi o indywidualnym i niepowtarzalnym charakterze każdych drzwi.
  • Drzwi zewnętrzne
  • Drzwi wewnętrzne

+48 518 834 405, 22 723 10 21

Mail: biuro@maxdrew.pl

Al. Jerozolimskie 306 Piastów

Znajdź nas na facebook

 Pn - Pt: 9 - 18      Sob: 9 - 13