Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

 Schody 

 

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu schodów z drewna. Wykonane przez nas schody nie tylko nadadzą wnętrzu Twojego domu niepowtarzalny charakter, ale również zapewnią komfort poruszania się pomiędzy kondygnacjami budynku. Bazując na wykonanym pomiarze oraz na planach, nasi eksperci zaprojektują najbardziej funkcjonalne rozwiązania oraz zasugerują odpowiednie materiały i elementy wykończenia. Bardzo ważne jest dla nas zaprojektowanie i wykonanie takich schodów, które podołają intensywności użytkowania, ich eksploatacji, a jednocześnie pozostaną piękną ozdobą przez długie lata.

Przy naszych realizacjach wykorzystujemy drewno dębowe, jesionowe oraz sosnowe. Używamy drewna wyłącznie pierwszej jakości, pozbawionego wad i sęków, o odpowiedniej 8% wilgotności. W zależności od potrzeb wykonujemy schody na betonie lub konstrukcji: klasyczne, ażurowe, dywanowe oraz zabiegowe. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie od naszych Klientów.

Dopełnieniem schodów będzie na pewno odpowiednia balustrada. Dobrze dobrana nada charakteru całości. Nasi fachowcy wykonają również profesjonalny montaż, który zapewni trwałość konstrukcji i podkreśli piękno struktury drewna. Na życzenie Klienta możemy również przygotować sam surowy materiał do samodzielnego montażu.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących wyceny schodów.

Sprawdź nasze realizacje !

 

 

Al. Jerozolimskie 306 Piastów

Znajdź nas na facebook

 Pn - Pt: 9 - 18      Sob: 9 - 13